ویندوز ۱۱ جابه‌جایی بین کامپیوتر واقعی و مجازی را ساده‌تر می‌کند

0 26

ویندوز ۱۱ جابه‌جایی بین کامپیوتر واقعی و مجازی را ساده‌تر می‌کند

مایکروسافت در پست وبلاگی خود اشاره کرد Windows 365 Switch می‌تواند به‌خصوص برای کاربرانی مفید باشد که در محیط‌ کار از آن‌ها درخواست می‌شود رایانه‌ی خود را به همراه داشته باشند و از آن استفاده کنند. اکنون این‌ دسته از کارمندان می‌توانند رایانه‌ ابری متعلق به شرکت را روی کامپیوتر یا لپ‌ تاپ خود میزبان کند و درصورت نیاز بین محیط سیستم اصلی خود و سیستم شرکتی جابه‌جا شود. البته ویندوز ۳۶۵ ابری درحال‌حاضر فقط برای کاربران سازمانی دردسترس قرار دارد.

پیش‌نیازهای استفاده از Windows 365 Switch عبارت‌اند از:

  • سیستم‌ها باید به ویندوز ۱۱ مجهز شده باشند (نسخه‌های پرو و اینترپرایز این سیستم‌عامل نیز پشتیبانی می‌شود)
  • کاربر باید عضو برنامه‌ی ویندوز اینسایدر باشد
  • کاربر باید مجوز استفاده از Windows 365 Cloud PC را داشته باشد

شما می‌توانید اطلاعات راهنمای گام‌به‌گام نحوه‌ استقرار و استفاده از Windows 365 Switch را در انجمن رسمی مایکروسافت مطالعه کنید.

غول فناوری اهل ردموند همچنین ازطریق برنامه‌ی Feedback Hub به‌دنبال نظرات و بازخوردهای کاربران از ویژگی مذکور است. برای اشتراک‌گذاری نظرات خود یا گزارش مشکلات این ویژگی جدید، باید در Feedback Hub دسته‌بندی Desktop و سپس زیرشاخه‌ی Switch to Cloud PC را انتخاب کنید.

اخیراً اطلاعات زیادی درمورد StragingTool مایکروسافت فاش شده که نشان می‌دهد این برنامه می‌تواند ویژگی‌های مخفی و معرفی‌نشده را در نرم‌افزار پیش‌نمایش اینسایدر ویندوز ۱۱ فعال یا غیرفعال کند. این اطلاعات در یکی از لینک‌های نادرست موجود در Feedback Hub مایکروسافت یافت شد.

البته درحال‌حاضر هیچ توضیحی وجود ندارد که اطلاعات فاش‌شده چگونه روی نسخه‌ی پیش‌نمایش ویندوز اینسایدر تأثیر خواهد داشت، اما به‌نظر می‌رسد مایکروسافت به‌طور عادی به کسب‌وکارش ادامه خواهد داد. همچنین با توجه به اینکه قابلیت Windows 365 Switch در نسخه‌ پیش‌نمایش ویندوز اینسایدر ارائه شده، هیچ تضمینی وجود ندارد که حتماً به نسخه‌ی عمومی ویندوز ۱۱ نیز اضافه شود.

ویندوز ۱۱ جابه‌جایی بین کامپیوتر واقعی و مجازی را ساده‌تر می‌کند

منبع

Leave A Reply

Your email address will not be published.