تماشا کنید: توانایی خیره‌کننده هوش مصنوعی DALL-E 3 در تولید تصویر

0 29

تماشا کنید: توانایی خیره‌کننده هوش مصنوعی DALL-E 3 در تولید تصویر

ظاهراً OpenAI درحال آماده‌سازی نسخه‌ی بعدی ابزار تبدیل متن به عکس مبتنی‌بر هوش مصنوعی خود موسوم‌به DALL-E است. گفته می‌شود این شرکت درحال انجام آزمایشی‌های اولیه است تا عملکرد DALL-E 3 را بررسی کند.

افشاگر ناشناسی در دیسکورد جزئیاتی درمورد تجربه‌ی خود از کار با نسخه‌ی آزمایشی جدید DALL-E به‌اشتراک گذاشت. در واقع DALL-E 3 اولین‌بار در ماه می برای برخی کاربران دردسترس قرار گرفت و سپس شاهد انتشار نمونه عکس‌های تولیدشده با نسخه‌ی جدید هوش مصنوعی OpenAI بودیم.

نسخه‌ی آزمایشی DALL-E 3 توانایی تولید تصاویری با نسبت‌های چندگانه را دارد. کانال یوتیوب MattVidPro AI نیز چند نمونه تصویر تولید شده با این هوش مصنوعی را به‌اشتراک گذاشت که همگی از نسبت‌ ۱۶:۹ بهره می‌برند. این نسخه درواقع قدرت خود را در تولید عکس براساس متن نشان داد که می‌تواند برای رقبایی مثل Stable Diffusion و میدجورنی دردسرساز شود.

نسخه‌ی جدید مدل هوش مصنوعی OpenAI در فاصله‌ی بین ماه می و جولای، به‌روزرسانی‌های جالب توجهی دریافت کرده است. تصاویر تولید شده با DALL-E 3 نشان می‌دهند این مدل هوش مصنوعی چقدر پیشرفت کرده و کیفیت تصاویر تولید شده با این ابزار چقدر بهتر شده است.

درواقع باتوجه به تصاویری که نسخه‌ی سوم هوش مصنوعی DALL-E تولید کرده، می‌توان گفت میزان دقت و وضوح و همچنین کیفیت آن‌ها نسبت‌به نسخه‌های قبل بهبود چشمگیری یافته و آن را وارد سطح جدیدی کرده است.

تماشا کنید: توانایی خیره‌کننده هوش مصنوعی DALL-E 3 در تولید تصویر

منبع

Leave A Reply

Your email address will not be published.