بررسی گلکسی زد فولد ۵؛ یکدندگی سامسونگ ادامه دارد؟

0 15

بررسی گلکسی زد فولد ۵؛ یکدندگی سامسونگ ادامه دارد؟

خوشبختانه DeX مانند دیگر پرچمداران غیرتاشوی سامسونگ در فولد ۵ نیز در دسترس قرار دارد و باتکیه به توانایی‌های گسترده‌اش، می‌توانید دامنه‌ی فعالیت‌های خود را دوچندان کنید.

فولد به‌عنوان دستگاهی نیمه‌تبلت-نیمه‌گوشی، درنهایت توان رقابت با تبلت‌ها را دارد و برای کارهای حرفه‌ای‌تر با محدودیت‌های سخت‌افزاری اعم از کوچک‌بودن نمایشگر روبه‌رو می‌شود. درچنین شرایطی DeX به‌عنوان ناجی عمل می‌کند و پس از اتصال سیمی یا بی‌سیم به نمایشگر خارجی، رابطی مشابه سیستم‌های عامل دسکتاپ دراختیارتان می‌گذارد که درآن تمامی اپلیکیشن‌ها به‌صورت پنجره‌های مجزا اجرا می‌شوند.

پرواضح‌است که باوجود نمایشگر بزرگِ داخلی، فولد ۵ به‌تنهایی و بدون نیاز به نمایشگری ثانویه نیز دستگاهی کامل برای خلق و مدیریت محتوا به‌شمار می‌رود. برای بهره‌وریِ بیشتر به ابزارهایی همچون تقسیم صفحه (حداکثر برای ۳ اپلیکیشن)، اپلیکیشن‌های شناور و تسکبار دسترسی دارید که ترکیب این موارد آزادی عمل بی‌نظیری را به‌کاربر می‌دهد.

جابه‌جایی میان اپلیکیشن‌ها و جایگزینی آن با برنامه‌ای دیگر به‌سادگی انجام می‌شود و برای این‌کار نیاز به دانش یا تمرین خاصی ندارید؛ موضوعی که در عین ساده‌بودن، نقش به‌سزایی در کاربرپسند شدن یک رابط کاربری دارد.

بررسی گلکسی زد فولد ۵؛ یکدندگی سامسونگ ادامه دارد؟

منبع

Leave A Reply

Your email address will not be published.